Ez a Hendi pohár polírózó tökéletes megoldást nyújt éttermek, bárok és szállodák számára, ahol fontos a poharak gyors és higiénikus szárítása, valamint foltmentes polírozása. A készülék akár óránként 330 pohár kezelésére is képes, így jelentős idő és munkaerőmegtakarítást biztosít. Öt darab kivehető mikroszálas keféje gyengéden, de alaposan polírozza a poharakat, így minden darab csillogóan tisztán kerülhet vissza a vendégek elé.
A rozsdamentes acélból készült ház hosszú élettartamot garantál és könnyen tisztítható, kompakt mérete pedig lehetővé teszi, hogy kis helyen is hatékonyan működjön. Ez a professzionális üvegpolírozó eszköz nélkülözhetetlen választás minden vendéglátóhely számára, ahol fontos a gyors kiszolgálás, a higiénia és a poharak makulátlan megjelenése. A kefék mosogatógépben nem tisztíthatók.
Bármilyen egyéb kérdés esetén várjuk szíves megkeresését a +36 1 920 0186 telefonszámon vagy az info@anvalor.hu e-mail címen!