AW-101-G-R-SW
Nagykonyhai használatra tervezett, gázüzemű, iKORE sütő, 10,1"  érintőképernyővel, DirectSteam, intelligens mosással, 10 db GN 1/1 tálcaférőhellyel.
Jellemzők és funkciók:
  • Lég- és vízhűtés (gyors hűtési funkció)
  • Kamradehidratáció ropogós sült ételekhez
DIRECTSTEAM:
  • Gőz előállítása víz befecskendezésével a turbinába, a víz porlasztásával és gőzzé alakításával.
Eszköz jellemzők:
  • Automatikus páramentesítő rendszer
  • Változó párásítás 5 szinten
  • 6 programozható légkeringetési sebesség (1400 rpm-től a turbinák leállításáig)
  • Lehetőség a hőmérsékleti egységek váltására ºC-ról ºF-ra
  • Energiafogyasztás kijelzése
  • JIT (just in time) programozás
  • Lehetőség 1/2 teljesítmény kiválasztására
  • Automatikus forráspont beállítás
  • HA-Control: kétirányú turbina, amely intelligens és egyenletes hőelosztást biztosít
  • Auto-reverse rendszer a ventilátor forgásirányának megfordításához
  • LED világítás a sütőtérben
  • Könnyen cserélhető tömítés betét
  • Belső és külső anyag: AISI 304 rozsdamentes acél (belső tükörpolírozott)
Mosórendszer:
  • iWashing (környezetbarát és gazdaságosan hatékony)
  • Mosási programok: 1 alap tisztítóprogram (permetezés); 3 automatikus tisztítóprogram; 1 öblítési program; 1 polírozó program
HOLD-OPEN DOOR rendszer (3 ajtózárási pozíció a felhasználó biztonsága érdekében)
Felár ellenében beépített zuhannyal is kérhető!
Sütőlemezeket, sütőrácsokat az ár nem tartalmazza.
Ha további Kombi Sütő-gőzpárolók érdeklik, akkor ajánljuk az Ipari Kombi Sütő-Gőzpároló oldalunkat.
Cikkszám:
AW-101-G-R-SW
Gyártó:
szakértő
Ha kérdése van, hívja szakértőnket!
H-CS: 9.00-16.00, P: 9.00-14.00;
Rendelhető!
A készlet információk naponta egyszer frissülnek, a pontos információkért kérjük érdeklődjön!
Részletek
Kombi sütő-gőzpároló nagykonyhai igényekhez
Intuitív vezérlés és receptek
A nagyméretű, 10,1" érintőképernyő gyors és átlátható kezelést biztosít: a felhasználó könnyen válthat előre beállított receptek és egyedi programok között. A beépített recepttár több száz konyhai tesztelt beállítást kínál, míg a felhasználó saját, többlépcsős eljárásait is elmentheti és bármikor módosíthatja. Ez megkönnyíti a standardizálást, rövidíti a betanítási időt, és biztosítja az állandó minőséget.
Rugalmas főzési módok a különböző technológiákhoz
Gőzkezelés és hatékonyság
Takarítás és üzemeltetés
Gazdaságos és megbízható működés
Adatok
Származási ország:
Spanyolország
Terméktípus:
Kombi sütő-gőzpároló
Felhasználási terület:
Gasztronómiai
Energiaellátás:
Teljesítmény:
18 kW
Tápfeszültség:
230V/1F
Fázisok száma:
1F
Gőzképzés:
Direkt gőzbefecskendezés
Tálcaméret:
GN1/1 (530x325 mm)
Tálcaférőhely:
10
Üzemmódok:
Párolás, Gőzölés, Kombinált, Regenerálás
Vezérlés:
Érintőpanel
Ajtónyitás iránya:
Jobbos
Programok száma:
200
Kivitel:
Rozsdamentes acél
Méret (SZxMÉxMA):
898x817x1117 mm